Z przyjemnością przedstawiamy cały zespół specjalistów,

który oddaje się do Państwa pełnej dyspozycji:

 

 

lek. wet. Adamska Magdalenaukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie w 2010 roku . W 2016 ukończyła studia specjalizacyjne z chirurgi zwierząt. Na codzień zajmuje sie interną, chirurgią oraz fizjoterapią. 

 

 

 

 

 

 

 

lek. wet Małoszyc Anna  - absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. Studia ukończyła w roku 2005 . Na codzień w naszej lecznicy zajmuje sie interną oraz pacjentami okulistycznymi . Prywatnie właścielka 2 koni oraz doga niemieckiego Amura . 

 

 

 

 

 

 

lek. wet. Ziółek Magdalena -Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie w 2003 roku oraz podyplomowe studia specjalizacyjne z radiologii. Cieszy się tytułem specjalisty radiologa, co pozwala jej pogłębiać wiedzę na temat technik obrazowania stosowanych w medycynie weterynaryjnej. W naszej przychodnia wykonuje badania USG. 

 

 

 

lek.wet. Wójcik Aleksandra- Ukończyłam Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w 2008r. od 2010 roku zajmuję się kardiologią i wykonuję echo serca. Obecnie konsultuję pacjentów w kilkunastu warszawskich lecznicach. Prywatnie szczęśliwa mężatka i właścicielka psa o imieniu Roli. W przychodniach Weterynarz On-line zajmuje się konsultacjami kardiologicznymi oraz wykonuje echo serca.

 

 

 

lek. wet. Płachetko Joanna- ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie w 2010 roku . Na codzień poza naszą przychodnią pracuje równierz w inspekcji granicznej lotniska . Chętnie odpowie na wszystkie państwa pytania dotyczące wyjazdów zagranicznych.

 

lek.wet Wieczorek Jarosław - w naszej lecznicy zajmuje się chirurgią , ortopedia .

 

lek. wet. Czerska-Mazur Paulina - absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. Na codzień zajmuje się dermatologią oraz cytologią.

 

 lek. wet. Filipowicz Hanna -absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. Obecnie w trakcie studiów specjalizacyjnych z chorób wewnętrznych psów i kotów we Wrocławiu. W naszej przychodni zajmuje się badaniami USG.

 

lek. wet. Petelicki Marcin -absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. Na codzień zajmuje sie głownie ortopedią oraz chirurgią. 

 

 

 

© 2023 by Animal Clinic. Proudly created with Wix.com

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus

USŁUGI

- Leczenie kliniczne
- Zabiegi chirurgiczne
- Szczepienia
- Pielęgnacja
- Karmy

- RTG, USG

- Laboratorium

GODZINY OTWARCIA

09:00 - 20:00 

Poniedziałek - Piątek

 

10:00 - 14:00 

Soboty 

 

Niedziela - tylko nagłe przypadki - 535 666 106

ADRES

Aleja Krakowska 63 

Raszyn 05-090

 

Mail: info@przychodniakrakowska.pl
Tel: 22 716 31 00

kom. 600 115 122

 

Nagłe przypadki

kom. 535 666 106