top of page

Z przyjemnością przedstawiamy cały zespół specjalistów,

który oddaje się do Państwa pełnej dyspozycji:

 

 

lek. wet. Adamska Magdalenaukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie w 2010 roku . W 2016 ukończyła studia specjalizacyjne z chirurgi zwierząt. Na codzień zajmuje sie interną, chirurgią oraz fizjoterapią. 

 

 

 

 

 

 

 

lek. wet Małoszyc Anna  - absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. Studia ukończyła w roku 2005 . Na codzień w naszej lecznicy zajmuje sie interną oraz pacjentami okulistycznymi . Prywatnie właścielka 2 koni oraz doga niemieckiego Amura . 

 

 

 

 

 

 

lek. wet. Ziółek Magdalena -Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie w 2003 roku oraz podyplomowe studia specjalizacyjne z radiologii. Cieszy się tytułem specjalisty radiologa, co pozwala jej pogłębiać wiedzę na temat technik obrazowania stosowanych w medycynie weterynaryjnej. W naszej przychodnia wykonuje badania USG. 

 

 

 

lek.wet. Wójcik Aleksandra- Ukończyłam Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w 2008r. od 2010 roku zajmuję się kardiologią i wykonuję echo serca. Obecnie konsultuję pacjentów w kilkunastu warszawskich lecznicach. Prywatnie szczęśliwa mężatka i właścicielka psa o imieniu Roli. W przychodniach Weterynarz On-line zajmuje się konsultacjami kardiologicznymi oraz wykonuje echo serca.

 

 

 

lek. wet. Płachetko Joanna- ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie w 2010 roku . Na codzień poza naszą przychodnią pracuje równierz w inspekcji granicznej lotniska . Chętnie odpowie na wszystkie państwa pytania dotyczące wyjazdów zagranicznych.

 

lek.wet Wieczorek Jarosław - w naszej lecznicy zajmuje się chirurgią , ortopedia .

 

lek. wet. Czerska-Mazur Paulina - absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. Na codzień zajmuje się dermatologią oraz cytologią.

 

 lek. wet. Filipowicz Hanna -absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. Obecnie w trakcie studiów specjalizacyjnych z chorób wewnętrznych psów i kotów we Wrocławiu. W naszej przychodni zajmuje się badaniami USG.

 

lek. wet. Petelicki Marcin -absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. Na codzień zajmuje sie głownie ortopedią oraz chirurgią. 

 

 

 

bottom of page